Rreth nesh

Our company is more than 10 years experence for led products and smart wifi, have big brand customer LEDVANCE, PHILIPS, AND SYLVANIA, and our wifi support from TUYA .
 • 36C70884684E522DCB7FBBF617AA4E52
 • 探头详情页_06(1)
 • {69E60DFD-FAE1-3733-0128-931E6C19B77F}

NINGBO EGO ELEKTRONIKE TEKNOLOGJIA CO., LTD ka qenë e angazhuar për të bërë Electrionic dhe produkteve ndriçim LED OEM / shërbimeve ODM. Me qëllim të zgjidhjes oferta ndriçim për kërkesën e pajisjeve elektronike në projektim, prodhim dhe kuvendit. Ne kemi qindra e kompanisë ndriçimit të jashtëm tregtar, projekt të madh inxhinieri, ndërtimin e projektit të ndriçimit të qeverisë dhe të pajisjeve për të siguruar shërbim profesional ndriçimit të cilësisë. Me popullaritetin e shtëpisë zgjuar, kompania jonë e organizuar për të hyrë në R & D projektimin dhe prodhimin e produkteve të zgjuar në shtëpi. Cilësia është themelore e kompanisë sonë, ne dhe të Komitetit për të qenë një cilësi të lartë, kosto-efektive, smart prodhues konsumatorëve në shtëpi.

Botën e mrekullueshme të ndriçimit LED

Le veten të jetë i frymëzuar nga histori shumë të ndryshme LED
 • LED Story

  Smart plugs: what they do and how to best use them in your home

  ndriçimit të reja dhe të lira me LED

  If you’re wanting to start building your dream smart home and you’re looking for an easy place to start, smart plugs are your perfect solution. Smart plugs are one of the most affordable and easiest to use smart home devices. They allow you to turn almost any wired appliance with an on/off switch...

 • LED Story

  Graffiti smart becomes the first authorized solution provider of Google

  ndriçimit të reja dhe të lira me LED

              Graffiti intelligence, the global leader of aiot, announced on January 14, California time that it has become one of the first authorized solution providers of Google to help brands build smart home functions with Google assistant. Through this cooperatio...

 • LED Story

  Intelligent lighting and green building

  ndriçimit të reja dhe të lira me LED

    Signify estimates that if all European LED products are replaced, it will save 40 billion euros per year and reduce about 100 million tons of carbon emissions, which will help achieve carbon neutralization and contribute to environmental protection. Compared with other technologies dedicated to...

 • LED Story

  Intelligent lighting and work life in office

  ndriçimit të reja dhe të lira me LED

  Using intelligent lighting in the office environment can improve work efficiency and create a more comfortable and closer to home atmosphere. Sinofly installed lighting systems for innogy’s Czech headquarters to help regulate the circadian rhythms of 550 employees. This innovative technolog...

 • LED Story

  How can intelligent lighting help EU economic recovery in the post epidemic era?

  ndriçimit të reja dhe të lira me LED

  On July 21, 2020, EU leaders reached a “historic agreement” on the large-scale economic recovery plan after the new outbreak at the EU special summit. The main body of this agreement is a series of financial plans with a total amount of 1824.3 billion euro, which will be implemented f...

më shumë Produkte

Një përzierje të mrekullueshme të formave të cilësisë së mirë, teknologji elegant hollë, dritë të bukur dhe efikasitetin e energjisë