за нас

Our company is more than 10 years experence for led products and smart wifi, have big brand customer LEDVANCE, PHILIPS, AND SYLVANIA, and our wifi support from TUYA .
  • 36C70884684E522DCB7FBBF617AA4E52
  • 探头详情页_06(1)
  • {69E60DFD-FAE1-3733-0128-931E6C19B77F}

Ningbo ЕГО ЕЛЕКТРОНСКИ TECHNOLOGY CO., LTD е посветени да прави electrionic и LED осветлување производи OEM / ODM услуги. Со цел да им понуди на осветлување решение за барањето за електронски уред за проектирање, производство и монтажа. Имаме стотици задокеански осветлување трговско друштво, големи инженеринг проект, проектот на Владата за градење осветлување и опрема за да се обезбеди професионален квалитет за осветлување. Со популарноста на паметни дома, нашата компанија се организирани со цел да влезат во дизајн на R & D и производството на паметни дома производи. Квалитетот е од фундаментално значење за нашата компанија, ние committeed да биде висок квалитет, ефективни, паметни производителот дома купувачи.

Возбудлив светот на LED осветлување

Нека си бидат инспирирани од многу различни LED приказни

повеќе производи

Возбудлива мешавина на гроздобер форми, стилски технологија влакно, убава светлина и енергетска ефикасност